W dniach 29-30 listopada 2025 w naszej placówce gościliśmy 40 zawodników i zawodniczek, którzy w turnieju szachowym rywalizowali o wyższe kategorie szachowe, puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Zawody odbywały się na dystansie 7 rund z tempem 30 minut na zawodnika i w turnieju A dodatkowo ½ minuty za każdy wykonany ruch, systemem szwajcarskim.
Zawody sędziowali Mariusz Mazalon, sędzia główny oraz Anna Siuda z MDK nr 2.
Wyniki w turnieju A:
- Adrian Wabnic, MKS EMDEK, 6,5 pkt
- Adam Żbikowski, KSz Gambit Świecie, 5,5 pkt
- Radosław Stańczak, BKS Chemik Bydgoszcz, 4,5 pkt
- Artem Zavhorodnii, MKS EMDEK, 4,5 pkt
- Stanisław Skwiercz, UKS Fala Świekatowo, 4,5 pkt
Wyniki w turnieju B:
- Yarosław Kuwannikau, 6,5 pkt
- Alex Grabowski, KSz Gambit Świecie, 6,0 pkt
- Michał Rambowicz, MKS EMDEK, 5,5 pkt
- Miłosz Matalewski, MKS EMDEK, 5,0 pkt
- Maksymilian Gotowski, MKS EMDEK, 4,5 pkt
- Antoni Kamiński, MKS EMDEK, 4,5 pkt
Wielu zawodników podwyższyło swoje kategorie szachowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami na stronie chessarbiter.
Organizatorzy i uczestnicy chcieliby podziękować partnerom i sponsorom, dzięki którym pula nagród była bardzo atrakcyjna, a każdy uczestnik otrzymał upominek i słodkości. Wsparli nas Rada Osiedla Szwederowo, Fronhoffs Polska i organizator turnieju, Adam Łętocha Dyrektor MDK nr 2.









