Seba i Tymek znowu w akcji! Tym razem nasi najaktywniejsi zawodnicy wystartowali w szosowym wyścigu licencyjny w Świeciu nad Osą. Sebastian kolejny raz wjechał na metę w pierwszej grupie jako 9, nie tracąc nawet sekundy do lidera, a Tymoteusz zameldował się zaledwie 24 sekundy później na miejscu 24 spośród 42 uczestników. Tak trzymać! 🤩💪
Kolarskie newsy
Dodaj do zakładek Link.




