Kalendarz imprez

Każda pierwsza niedziela miesiąca do końca roku szkolnego 2019/2020 (08.00-12.00)
Giełda staroci i pamiątek archiwalnych
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / ogólnopolski


GRUDZIEŃ 2020

3.12.2020 - godz. 11.00 – online

I MIKOŁAJKOWE ŚPIEWANIE - konkurs wokalny dla dzieci w wieku przedszkolnym i klas I- III – udział: soliści i zespoły

4 - 6 grudnia 2020 sala sportowa

TURNIEJ SZACHOWY

- 4.12.2020 godz. 16.00 - Turniej Błyskawiczny

- 5.12.2020 godz. 9.30 - 19.00 - Otwarty Turniej Dorosłych/Otwarty Turniej Dzieci

- 6.12.2020 godz. 9.00 - 16.00 Turniej dla Dorosłych - część 2

 Odp. Arleta Murowska, Daria Musolf

08.12.2020 godz. 10.00 sala nr 2

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM dla najmłodszych dzieci

Odp. Justyna Superczyńska-Szarata, Daria Musolf

09 - 10. 12.2020 godz. 13.00 – online  ocena prac i ogłoszenie wyników/  prezentacja nagrodzonych prac w GALERII  www. mdk2

Wojewódzki Konkurs Plastyczny POCZTÓWKA DO  ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA  dla  dzieci w wieku przedszkolnym i klas I- III

 Odp. Daria Musolf, Justyna Superczyńska-Szarata

19.12.2020 godz. 16.00 sala nr 2

PIERNIKOWĄ NUTĄ - Kolędowanie z Gitarą dla dzieci z koła Gitary klasycznej, Gitara i Śpiew oraz koła wokalno-tanecznego VIVERE.

Odp. Mirosława Jurgiel

20.12.2020 godz. 16.00 sala sportowa  – cykliczny koncert

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ - występy dzieci i młodzieży – uczestników kół muzyczno-wokalnych MDK nr 2. W programie kolędy i piosenki świąteczne. W trakcie koncertu zbiórka charytatywna.

 Odp. Arleta Murawska


 

TENIS STOŁOWY

mecze III ligi mężczyzn odbywające się w MDK-2

październik – grudzień 2020

Emdek Bydgoszcz

Emdek II Bydgoszcz

3.10.20 r. /sobota /

Emdek II Bydgoszcz

Piast Kruszwica

10.10.20 r. /sobota/

Emdek Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

17.10.20 r. / sobota /

Emdek II Bydgoszcz

Energa Manekin III Toruń

24.10.20 r. /sobota /

Emdek Bydgoszcz

KWTS Gwiazda Bukowiec

24.10.20 r. /sobota /

Emdek Bydgoszcz

LZS Jastrzębie

14.11.20 r. /sobota/

Emdek II Bydgoszcz

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

14.11.20 r. /sobota/

Emdek Bydgoszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

28.11.20 r. /sobota/

Emdek II Bydgoszcz

Pogoń II Mogilno

28.11.20 r. /sobota/

Emdek Bydgoszcz

UKS OSiR II Brodnica

12.12.20 r. / sobota/

Emdek II Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

19.12.20 r./ sobota/


Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie. 

Komentarze są wyłączone.