Kalendarz imprez

Każda pierwsza niedziela miesiąca do końca roku szkolnego 2017/2018 (08.00-12.00)
Giełda staroci i pamiątek archiwalnych
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / ogólnopolski / Adam Łętocha, Janusz Adamczyk i pozostali woźni


 Listopad 2017

11.11.2017 r.
16.00
KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ ŚPIEWNIK DOMOWY PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
Pałac w Ostromecku / wojewódzki / A. Grzybek-Korzeniewska, Joanna Jendrzejewska

18.11.2017 r.
10.00 – 15.00
„Pchle remanenty ” dla dzieci i dorosłych
MDK nr 2 (sale i korytarz) / miejski / A. Rozwadowska, B. Blachowska, D. Przywara-Kaps, M. Lewandowska

24.11.2017 r.
18.30 – 20.00
Improwizacje Wieczorową Porą z „Kaloryferem Impro”
MDK nr 2 sala nr 22 / miejski / Anna Siewaszewicz

25.11.2017 r.
16.00 – 19.00
Wojewódzki Konkurs Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej
MDK 2 sala nr 2 / wojewódzki / A. Grzybek-Korzeniewska
< REGULAMIN oraz KARTA ZGŁOSZENIA >

26.11.2017 r.
10.00 – 20.00
XI Bydgoski Maraton Gier Planszowych
MDK nr 2 sala gimnastyczna / miejski / Łukasz Nalewajk

30.11.2017 r.
15.15
HIP – HOPOWE SPOTKANIE ANDRZEJKOWE
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Marzenna Skowrońska


Grudzień 2017

01-02.12.2017 r.
„Mikołajki turystów”
ZS Ostromecko lub sala gimnastyczna MDK-2 / miejski / Anna Grzybek-Korzeniewska, Anna Rozwadowska

02.12.2017 r.
16.00
FINAŁ XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „MINIATURA BOŻONARODZENIOWA W KARTKACH ŚWIĄTECZNYCH I CERAMICE”
Sala nr 2 MDK-2 / ogólnopolski / J. Kotlarek, A. Rozwadowska, M. Lewandowska
< REGULAMIN >

06.12.2017 r.
10.00
„Z kolędą i Świętym Mikołajem”
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Wioleta Górska-Nowik, Anna Rozwadowska, J. Superczyńska-Szarata

08.12.2017 r.
9.30 – 14.30
Drużynowe Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy (Igrzyska Młodzieży rocznik 2002 – 2004)
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / miejski / Andrzej Karpiński, Mariusz Mazalon
< REGULAMIN >

09.12.2017 r.
09.30 – 14.30
„Sportowo – artystycznie”- Mikołajki na Wzgórzu Wolności
Gimnazjum nr 20 ul. Karpacka 30 / miejski / A. Łętocha, A. Gołąbiewski, A. Rozwadowska, W. Górska-Nowik

09.12.2017 r.
16.00 – 19.30 (pt) 09.00 – 13.00 (sb)
Drużynowe i indywidualne mistrzostwa Bydgoszczy szkół podstawowych w szachach (Igrzyska dzieci – rocznik 2005 i młodsze)
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / miejski / Mariusz Mazalon, Andrzej Karpiński, Adam Gołąbiewski
< REGULAMIN >

10.12.2017 r.
09.00 – 16.00
Otwarty Ogólnopolski Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Dzieci i Młodzieży Placówek Wychowania Pozaszkolnego, UKS, OPP i innych klubów oraz Placówek Oświatowych
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / miejski / Mariusz Mazalon, Andrzej Karpiński, Adam Gołąbiewski
< REGULAMIN >

22.12.2017 r.
17.00
„Zaśpiewaj z nami kolędę” – Koncert kolęd z udziałem Rodziców i Seniorów
MDK nr 2 sala nr 2 / miejski / Arleta Murawska

22.12.2017 r.
18.30 – 20.00
Improwizacje Wieczorową Porą z „Kaloryferem Impro”
MDK nr 2 sala nr 22 / miejski / Anna Siewaszewicz

27-28.12.2017 r.
09.30 – 14.30
Drużynowe mistrzostwa grup naborowych w szachach (SP 61;63;41;30)
Sala nr 9 i 6 MDK nr 2 / miejski / Andrzej Karpiński, Mariusz Mazalon, Adam Gołąbiewski

30.12.2017 r.
10.00 – 14.00
Mistrzostwa Sekcji Szachowej MKS EMDEK
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Andrzej Karpiński, Adam Gołąbiewski


Styczeń 2018

09.01.2018 r.
09.30 – 14.30
Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom. w Szachach (rocznik: 2002 – 2004) – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / wojewódzki / Adam Łętocha, Mariusz Mazalon, Andrzej Karpiński

17.01.2018 r.
10.00
„Królowa Śniegu i nie tylko” – Konkurs pięknego czytania tekstów baśni H. Ch. Andersena
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Wioleta Górska-Nowik, Justyna Szarata

23.01.2018 r.
09.30 – 14.30
Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom. w Szachach dla Szkół Podstawowych (rocznik 2005 i młodsi) – Igrzyska Dzieci
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / wojewódzki / Adam Łętocha, Mariusz Mazalon, Andrzej Karpiński

26.01.2018 r.
18.30 – 20.00
Improwizacje Wieczorową Porą z „Kaloryferem Impro”
MDK nr 2 Sala nr 22 / miejski / Anna Siewaszewicz


Luty 2018

03-04.02.2018 r.
12.00
XVIII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Graj dudka, graj Panu…”
wojewódzki / Arleta Murawska

03.02.2018 r.
16.00 – 19.00
„SERDUSZKO DOBRE i TY MASZ 2018”- Koncert charytatywny
sala gimnastyczna MDK nr 2 / miejski / Anna Rozwadowska i wszyscy nauczyciele

04.02.2018 r.
14.00 – 20.00
XII Bydgoski Maraton Gier Planszowych
MDK nr 2 sala gimnastyczna / miejski / Łukasz Nalewajk

07.02.2018 r.
10.00
„Cała Polska czyta dzieciom” – Wanda Chotomska – Impreza dla dzieci szkół podstawowych naszego miasta
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Anna Rozwadowska, Wioleta Górska-Nowik, J. Szarata


Marzec 2018

17.03.2018 r.
„Wiosenne malowanie gitara i piórem” Występ zespołów i solistów z kół wokalno – instrumentalnych
MDK nr 2 sala nr 2 / miejski / Anna Grzybek-Korzeniewska, Anna Rozwadowska

23.03.2018 r.
18.30 – 20.00
Improwizacje Wieczorową Porą z „Kaloryferem Impro”
MDK nr 2 Sala nr 22 / miejski / Anna Siewaszewicz

24.03.2018 r.
10.00
Bydgoski Festiwal Tańca Nowoczesnego TAN 2018
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Marzenna Skowrońska


Kwiecień 2018

06.04.2018 r.
09.30 – 15.30
Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy w szachach „LICEALIADA MŁODZIEŻY” (rocznik 1998 – 2001)
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / miejski / Mariusz Mazalon, Adam Gołąbiewski, Adam Łętocha

08.04.2018 r.
14.00 – 20.00
XIII Bydgoski Maraton Gier Planszowych
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / miejski / Łukasz Nalewajk

13-14.04.2018 r.
Warsztaty szantowe „Spotkaj się z żaglem”
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / miejski / Anna Grzybek-Korzeniewska, Anna Rozwadowska

22.04.2018 r. lub 13.05.2018 Termin uzależniony od innych konkursów organizowanych w Bydgoszczy
10.00 – 15.00
XV Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Ludowego i Innych Form Tanecznych „KAROLINKA 2018”
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / wojewódzki / Dorota Przywara-Kaps

26.04.2018 r.
12.00
XVIII Spotkanie Integracyjne „O uśmiech dziecka”
Dom Polski / wojewódzki / Arleta Murawska

27.04.2018 r.
18.30 – 20.00
Improwizacje Wieczorową Porą z „Kaloryferem Impro”
MDK nr 2 Sala nr 22 / miejski / Anna Siewaszewicz


Maj 2018

12.05.2018 r.
10.00 – 15.00
„Pchle Remanenty” dla dzieci i dorosłych
MDK nr 2 (wszystkie sale w budynku głównym albo na zewnątrz) / miejski / A. Rozwadowska, B. Blachowska, D. Przywara-Kaps, M. Lewandowska

16.05.2018 r.
10.00
„Cała Polska Czyta Dzieciom” – Astrid Lindgren – impreza dla uczniów szkół podstawowych naszego miasta
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Wioleta Górska-Nowik, Anna Rozwadowska, J. Superczyńska-Szarata

19.05.2018 r.
http://mdk2.bydgoszcz.pl/wp-login.php?action=logout&_wpnonce=876c14af8215.00
XI Przegląd Piosenki Żeglarskiej
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Ilona Chojnacka, Anna Grzybek-Korzeniewska

25.05.2018 r.
18.30 – 20.00
Improwizacje Wieczorową Porą z „Kaloryferem Impro”
MDK nr 2 Sala nr 22 / miejski / Anna Siewaszewicz

28.05.2018 r.
10.00 – 13.00
„STEP BY STEP” Warsztaty Taneczne w Rytmie HIP – HOPU
Sala nr 2 MDK nr 2 / miejski / Marzenna Skowrońska


Czerwiec 2018

01-03.06.2018 r.
Otwarty Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Polski Domów Kultury w szachach
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / ogólnopolski / M. Mazalon, A. Karpiński, A. Łętocha, A. Gołąbiewski

03.06.2018 r.
14.00 – 20.00
XIV Bydgoski Maraton Gier Planszowych
MDK nr 2 sala gimnastyczna / miejski / Łukasz Nalewajk

05.06.2018 r.
15.30 – 19.00
Festyn środowiskowy „Słońce świeci dla wszystkich dzieci”. Rodzinny Turniej Szachowy – w ramach festynu środowiskowego
Teren MDK nr 2 i sale dydaktyczne Sala gimnastyczna / wojewódzki / Koordynator A. Rozwadowska, wszyscy pracownicy MDK nr 2

19.06.2018 r.
17.00
Koncert z cyklu „Dzieci Rodzicom”
MDK nr 2 Sala nr 2 / lokalny / Arleta Murawska

22.06.2018 r.
18.30 – 20.00
Improwizacje Wieczorową Porą z „Kaloryferem Impro”
MDK nr 2 Sala nr 22 / miejski / Anna Siewaszewicz

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie. 

Komentarze są wyłączone.