1,5% podatku

1,5% podatku

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Mili Sympatycy MDK nr 2!

     Rozpoczynamy Razem nowy, kolejny rok pracy Młodzieżowego Domu Kultury. Pragniemy by rok 2024 był satysfakcjonujący dla nas wszystkich, a w szczególności dla naszych Wychowanków.

     Wszystko, co się dotychczas wydarzyło i aktualnie dzieje w MDK 2 podporządkowane jest jednej sprawie – mądrej, kreatywnej i bezpiecznej pracy oraz opiece nad naszymi wychowankami. Doceniamy, że jesteście Państwo przy nas, ze swoim wsparciem, wyrozumiałością i pomocą. Doświadczyliśmy ze strony Państwa wielu ciepłych gestów, które przekładały się wielokrotnie na realną BEZINTERESOWNĄ POMOC. Za wszystko bardzo dziękujemy.

     Dzięki nawiązaniu współpracy z Fundacjami Młodzi Młodym i Partnerstwo udało się nam wprowadzić placówkę w obszar podmiotów, które można wspierać 1,5% podatku. Tą drogą pozyskujemy fundusze, które wspierają bieżące funkcjonowanie MDK-u.

     Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważenie możliwości przekazania 1,5% ze swojego podatku na działalność dydaktyczną i organizacyjną placówki. Fundusze te w znaczący sposób mogą wzmocnić środki przeznaczone także na rozwój naszej bazy. Będziemy wdzięczni za zainteresowanie tą kwestią również Państwa otoczenia.

KONIECZNIE PROSZĘ WPISAĆ NAZWĘ SEKCJI, NA KTÓRĄ PRAGNIECIE PAŃSTWO PRZEKAZAĆ 1,5 %!

Fundacja „Młodzi Młodym”

Cel: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 z dopiskiem 4275 KRS 0000270261

       

Fundacja „Partnerstwo”

Cel: Młodzieżowy Klub Sportowy EMDEK z dopiskiem sekcja szachowa lub sekcja kolarska lub sekcja tenisa stołowego KRS 0000197334

Możliwość komentowania została wyłączona.