1% podatku

1% podatku

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Mili Sympatycy MDK nr 2!

     Rozpoczynamy Razem nowy, kolejny rok pracy Młodzieżowego Domu Kultury. Pragniemy by rok 2022 był satysfakcjonujący dla nas wszystkich, a w szczególności dla naszych Wychowanków.

     Wszystko, co się dotychczas wydarzyło i aktualnie dzieje w MDK 2 podporządkowane jest jednej sprawie – mądrej, kreatywnej i bezpiecznej pracy oraz opiece nad naszymi wychowankami. Doceniamy, że jesteście Państwo przy nas, ze swoim wsparciem, wyrozumiałością i pomocą. Doświadczyliśmy ze strony Państwa wielu ciepłych gestów, które przekładały się wielokrotnie na realną BEZINTERESOWNĄ POMOC. Za wszystko bardzo dziękujemy.

     Dzięki nawiązaniu współpracy z Fundacjami Młodzi Młodym i Partnerstwo udało się nam wprowadzić placówkę w obszar podmiotów, które można wspierać tym najsłynniejszym w Polsce 1%. Tą drogą pozyskujemy fundusze, które wspierają bieżące funkcjonowanie MDK-u.

     Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważenie możliwości przekazania 1% ze swojego podatku na działalność dydaktyczną i organizacyjną placówki. Fundusze te w znaczący sposób mogą wzmocnić środki przeznaczone także na rozwój naszej bazy. Będziemy wdzięczni za zainteresowanie tą kwestią również Państwa otoczenia.

KONIECZNIE PROSZĘ WPISAĆ NAZWĘ SEKCJI, NA KTÓRĄ PRAGNIECIE PAŃSTWO PRZEKAZAĆ 1 %!

Fundacja „Młodzi Młodym”

Cel: Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 z dopiskiem 4275 KRS 0000270261

 350         1

Fundacja „Partnerstwo”

Cel: Młodzieżowy Klub Sportowy EMDEK z dopiskiem sekcja szachowa lub sekcja kolarska lub sekcja tenisa stołowego KRS 0000197334

2                   3

Komentarze są wyłączone.