Hej, kolędo, kolędo!!!

9.01.2019 odbyła się XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Kolęd pod nazwą: “Graj dudka, graj Panu…”
Jury, którego przewodniczącą była dr hab. Grażyna Wolter- Kaźmierczak, dokonało oceny zespołów, chórów i scholii.

Maksymalną liczbę punktów uzyskał zespól wokalny ze Społecznej SP Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu, otrzymując nagrodę Grand Prix.

W kategorii klasy 1-3

I miejsce ex aequo – z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 – zespół „Melodynki” oraz ze Szkoły Podstawowej Jana Pawła II – zespół „Dziewczyny”.

II miejsce ex aequo – ze Szkoły Podstawowej z Białych Błot – zespół „Nutki” oraz z Zespołu Szkól Katolickich – chór.

W kategorii klasy 4-6

II miejsce – z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 – zespół „AGA”.

W kategorii gimnazjum

II miejsce – z parafii Świętej Trójcy – schola Effatha.

Część artystyczną wypełnił zespół z SP 60 z oddziałami sportowymi, który zaprezentował interesujące w treści Jasełka.

Już za rok XX Jubileuszowa Edycja Konkursu. Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: 14.01.2019 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.