Profilaktyk roku 2019

z ostatniej chwili...

W poniedziałek  23.09.2019 w Operze Nova w Bydgoszczy, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, odbyła się uroczystość

DZIEŃ PROFILAKTYKA ROKU 2019

na której zebrali się nauczyciele, pedagodzy, pracownicy socjalni, kuratorzy, policjanci, strażnicy, psycholodzy, psychiatrzy, psychoterapeuci, lekarze, a także instytucje.

Organizatorami wydarzenia byli Urząd Miasta Bydgoszczy oraz Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji Terapii Uzależnień i Profilaktyki BORPA, Wydział Edukacji i Sportu UM w Bydgoszczy.

Plebiscyt o tytuł „Profilaktyka Roku”, przez 18 lat swego trwania ma na celu wyłonienie wyróżniających się osób i instytucji działających w obszarze profilaktyki z terenu naszego miasta, realizatorów i współorganizatorów programów profilaktycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Impreza była okazją do podziękowania szczególnie wyróżniającym się osobom i instytucjom. W trakcie spotkania poznano zdobywców tytułów Indywidualny oraz Instytucjonalny Profilaktyk Roku 2019, wytypowanych przez Kapitułę z przewodniczącym prof. Romanem Ossowskim na czele.

Miło nam poinformować, że wśród kilkudziesięciu zgłoszonych osób, nominowanych do tytułu Profilaktyk Roku 2019 był również dyrektor MDK nr 2 p. Adam Łętocha, propagator i animator przedsięwzięć o charakterze prewencyjno-profilaktycznym w naszej placówce. GRATULUJEMY.

Data publikacji: 24.09.2019 r.

 

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.