Czar2kółek – II eliminacje.

W poniedziałek 20 maja 2019 na stadionie Polonii odbyły się Drugie Eliminacje zawodów rowerowych Czar2kółek.  

Do rywalizacji stanęło prawie 140 uczestników z 9 szkół podstawowych Miasta Bydgoszczy, z rejonu Śródmieścia.

Dzieci rywalizowały w 6 grupach wiekowych, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Z każdej kategorii awansowało po 3 zawodników do Wielkiego Finału, który odbędzie się 31 maja na stadionie Zawiszy w Fordonie, przy ul. Sielskiej 12a.

Zwycięzcy Eliminacji otrzymali medale i drobne upominki.

Wyniki w poszczególnych rocznikach:

 

ROCZNIK 2011

Szkoła

Kategoria: dziewczynki

I.

Marika Filarska

SP 58

 

II.

Lena Stępowska

SP 31

 

III.

Maria Walczak

SP 31

 

 

ROCZNIK 2011

 

Kategoria: chłopcy

I.

Ksawery Orlikowski

SP 31

 

II.

Maksymilian Dziedziński

SP 31

 

III.

Dorian Gutkowski

SP 31

 

 

ROCZNIK 2010

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Emilia Laskowska

Sokrates

 

II.

Antonina Sikorska

SP 31

 

III.

Marta Orlińska

SP 31

 

 

ROCZNIK 2010

 

Kategoria: chłopcy

I.

Jonathan Drabik

SP 47

 

II.

Szymon Lorenz

SP 14

 

III.

Filip Ludkowski

SP 31

 

 

ROCZNIK 2009

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Milena Marek

SP 31

 

II.

Pola Krzyżańska

Sokrates

 

III.

Maja Wilk

SP 31

 

 

ROCZNIK 2009

 

Kategoria: chłopcy

I.

Jakub Witoński

SP 31

 

II.

Michał Krause

SP 31

 

III.

Ignacy Kurek

SP 31

 

 

ROCZNIK 2008

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Paulina Appelt

Sokrates

 

II.

Alicja Achtel

SP 38

 

III.

Amelia Zienkiewicz

Sokrates

 

 

ROCZNIK 2008

 

Kategoria: chłopcy

I.

Miłosz Wolandt

SP 31

 

II.

Antoni Lewandowski

SP 31

 

III.

Łukasz Wiechciński

SP 31

 

 

ROCZNIK 2007

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Emilia Łuszpińska

SP 31

 

 

ROCZNIK 2007

 

Kategoria: chłopcy

I.

Nikolas Witkowski

SP 31

 

II.

Kacper Krzyżański

Sokrates

 

III.

Filip Olszak

SP 58

 

 

ROCZNIK 2006

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Roksana Bohaterewicz

SP 31

 

II.

Anastazja Nowakowska

SP 58

 

III.

Anastazja Malicka

SP 31

 

 

ROCZNIK 2006

 

Kategoria: chłopcy

I.

Igor Suś

SP 15

 

II.

Krzysztof Balicki

SP 58

 

III.

Igor Bednarek

SP 58

 

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.