III eliminacje Czaru2kółek

Za nami Trzecie Eliminacje zawodów rowerowych Czar2kółek. W piątek 24 maja 2019 na stadionie Zawiszy ścigało się ok. 260 zawodników, z 11 szkół podstawowych, z rejonu Fordonu.

Dzieci rywalizowały w 6 grupach wiekowych, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Z każdej kategorii awansowało po 3 zawodników do Wielkiego Finału, który odbędzie się 31 maja na tym samym stadionie.

Wszyscy Zwycięzcy otrzymali medale i drobne upominki.

Wyniki w poszczególnych rocznikach:

 

ROCZNIK 2011

Szkoła

Kategoria: dziewczynki

I.

Antonina Ryżowicz

SP 9

 

II.

Lena Rodman

SP TS

 

III.

Blanka Małecka

SP 9

 

 

ROCZNIK 2011

 

Kategoria: chłopcy

I.

Jakub Galasiński

SP 43

 

II.

Alan Słysz

SP 66

 

III.

Maksymilian Klus

SP TS

 

 

ROCZNIK 2010

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Laura Kwaśniewska

SP 65

 

II.

Jagoda Kowalska

SP TS

 

III.

Kornelia Gwizdała

SP 66

 

 

ROCZNIK 2010

 

Kategoria: chłopcy

I.

Jakub Sosnowski

SP 66

 

II.

Adam Tafelski

SP TS

 

III.

Tymon Kierzkowski

SP 66

 

 

ROCZNIK 2009

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Zuzanna Gackowska

SP 9

 

II.

Natalia Górska

SP 66

 

III.

Maria Knajdek

SP 9

 

 

ROCZNIK 2009

 

Kategoria: chłopcy

I.

Igor Kęczkowski

SP 9

 

II.

Jakub Gierach

SP TS

 

III.

Jan Maślij

SP 4

 

 

ROCZNIK 2008

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Nadia Wosik

SP TS

 

II.

Roksana Kopowska

SP 43

 

III.

Dominika Burzyńska

SP 67

 

 

ROCZNIK 2008

 

Kategoria: chłopcy

I.

Aleksander Pankanin

SP 4

 

II.

Igor Dulęba

SP 9

 

III.

Maks Golimowski

SP 4

 

 

ROCZNIK 2007

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Oliwia Górska

SP 9

 

II.

Aleksandra Koralewska

SP TS

 

III.

Julia Galasińska

SP 43

 

 

ROCZNIK 2007

 

Kategoria: chłopcy

I.

Wojciech Gierach

SP TS

 

II.

Michał Mucha

SP TS

 

III.

Piotr Palacz

SP 9

 

 

ROCZNIK 2006

 

Kategoria: dziewczynki

I.

Paulina Tuzińska

SP 43

 

II.

Aleksandra Janka

SP 65

 

III.

Julia Krzyżanowska

SP 65

 

 

ROCZNIK 2006

 

Kategoria: chłopcy

I.

Tymon Ziółkowski

SP 66

 

II.

Krzysztof Rybicki

SP 4

 

III.

Tymoteusz Sobczak

SP 31

 

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.