MDK2 – Laureaci konkursu “Niepodległa w obiektywie 2020”

27 listopada 2020 r. W piątek gościliśmy w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 im. Dra Jordana laureatów konkursu „Niepodległa w obiektywie 2020”, z flagą w tle. Organizatorem był MDK2 a partnerem Autoryzowany Dealer Hondy Nova Motor w Bydgoszczy.

fot. Krzysztof Golec, tuż przed rozdaniem nagród i dyplomów

Praktycznie wszystkie nadesłane zdjęcia konkursowe przysłały dzieci i młodzież mieszkająca  w grodzie nad Brdą. Komisja konkursowa zakwalifikowała do konkursu te prace, które spełniały wymagania regulaminowe. Wysoko oceniono prace twórcze a nie odtwórcze. Finaliści  mieli pomysł, a poprawne  wykonanie i kompozycja zdjęcia zaskoczyła szacowne jury. Młodzi amatorzy wykorzystali  podstawy fotografii, takie jak: głębia ostrości, tzw. bokeh, zasada trójpodziału, a nawet pokusili się o – trudne - zdjęcia nocne.

fot. Krzysztof Golec/ Iryna Leonidowa - wyjątkowa, skromna uroczystość z obostrzeniami w dobie pandemii

Jeśli chodzi o rozdanie nagród, to dość późnym popołudniem zakończyła się ta uroczystość, w której parterem była Honda Nova Motor w Bydgoszcz, a jej przedstawiciel Paweł Demczak przyjechał do MDK2 najnowszą Hondą CR-V Hybrid. To była niespodzianka, a najmłodsi aż się palili,  aby zasiąść na fotelu kierowcy.

Przypomnijmy, że  laureatami konkursu „Niepodległa w obiektywie 2020” byli:

I miejsce Natasza Kłos

II miejsce Julia Kamińska

III miejsce Ola Leonidova

Wyróżnienia:

Rafał Balcerak

Mateusz Turek

Szymon Cebula

Komisja konkursowa: Justyna Superczyńska-Szarata, Łukasz Nalewajk, Krzysztof Golec

fot. Krzysztof Golec / laureaci: Mateusz Turek, Szymon Cebula, Natasza Kłos, Julia Kamińska, Rafał Balcerak i Ola Leonidowa

Wszyscy laureaci otrzymali okolicznościowe dyplomy, nagrody rzeczowe ufundowane przez Dyrekcję  MDK2 oraz Hondę, a dyr. Adam Łętocha i Paweł Demczak z Hondy Nova Motor gratulowali laureatom w „trybie pandemii”.

Organizatorzy dziękują Hondzie Nova Motor w Bydgoszczy za obecność i ufundowanie nagród dla laureatów. Dziękujemy Panu Wojciechowi Skorupie i Pawłowi Demczakowi za to, że od kilku już lat jesteście obecni na wszystkich najważniejszych wydarzeniach tej najstarszej placówki wychowania pozaszkolnego w naszym pięknym mieście.

fot. Krzysztof Golec / laureaci w najnowszej hybrydowej Hondzie

Dziękujemy też Urzędowi Gminy Horyniec-Zdrój za zgodę na wykorzystanie logo, które widnieje na wszystkich dyplomach wręczonych laureatom. Rodzicom zaś dziękujemy za tak liczne przybycie, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w okresie pandemii - wszyscy mieli maseczki, stosowali środki do dezynfekcji rąk,  a dzieci podczas jazd najnowszą Hondą zakładały rękawiczki jednorazowe. To kolejna bardzo udana impreza wielu ludzi dobrej woli: nauczycieli Młodzieżowego Domy Kultury nr 2, partnerów takich jak Honda Nova Motor, przy spontanicznym udziale dzieci, którzy już czują bakcyla fotografii.

fot. Krzysztof Golec / laureaci i Honda HR-V

Jednocześnie informujemy, że zajęcia w Kole Fotografii Cyfrowej MDK2 odbywają się w piątki  od godz. 15.30-17-45 w Sali nr 10.

Komisja Konkursowa MDK

Justyna Superczyńska-Szarata
Łukasz Nalewajk
Krzysztof Golec

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.