Zielona wioska indiańska

Szanowni Państwo,

w dniach 1-30 grudnia odbywa się głosowanie w tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie odbywa się przez internet, pod adresem www.bydgoszcz.pl/BBO

Można zagłosować na: a) 1 projekt osiedlowy na jednym wybranym osiedlu b) 1 projekt ponadosiedlowy c) 1 mały projekt społeczny

Zachęcamy do głosowania naprojekt osiedlowy na Szwederowieo nr.  163 - „Zielona wioska indiańska z otoczeniem”, który mamy nadzieję - zostanie zrealizowany w parku przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 2.

Z projektem można zapoznać się klikając na „Załączniki” w opisie projektu podczas głosowania.

Głosować mogą także rodzice w imieniu swoich niepełnoletnich dzieci załączając zgodę, której druk można pobrać w czasie głosowania.

<wzór zgody>

Więcej informacji o projekcie koncepcyjnym zagospodarowania terenu przy Młodzieżowym Domu Kultury Nr 2 oraz wizualizacje projektu znajdą Państwo <TUTAJ>.
Data publikacji: 08.12.2021 r.