Dzień Matki – wyjątkowe życzenia od uczniów z Koła Fotografii Cyfrowej MDK2

Dzień Matki, to święto jedyne w swoim rodzaju – wyjątkowe i obchodzone chyba w najpiękniejszej porze roku. Można zadać pytanie, dlaczego właśnie w tym dniu doceniamy Matki za: mozolny trud włożony w opiekę nad latoroślami, wsparcie w chwilach słabości, troskę w chorobie, a przede wszystkim matczyną miłość?

fot. Koło Fotografii Cyfrowej MDK2

Dzieci z Koła Fotografii Cyfrowej Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 im. dra Jordana przygotowały na tę okazję prezent specjalny – wykonały kolaż pierwszych kwiatów wiosennych, także tych zauważonych w "emdekowskich" kwietnikach.

Z życzeniami dla wszystkich MAM - uśmiechu i pokonywania trudności w tych ciężkich chwilach! Ale to nie wszystko, dlatego poprosiliśmy o więcej:

Ona mi pierwsza pokazała Księżyc
i pierwszy śnieg na świerkach,
i pierwszy deszcz.
Byłem wtedy mały jak muszelka,
a czarna suknia matki szumiała
jak Morze Czarne –
K. I. Gałczyński „Spotkanie z matką”

fot. Kolo Fotografii Cyfrowej MDK2

Prace uczniów KFC możecie już podziwiać, a od nowego roku szkolnego warto się zainteresować sztuką fotografii. To niby proste, ale też skomplikowane. Najlepsi niemal całe życie poświęcają fotografii. A Wy?

Tym razem pokazujemy też nieco inne prace, które mogą zainteresować lub hipnotyzować wielu (a może niewielu). Matka daje życie, tak samo dzieje się w przyrodzie, co pokazujemy (malujemy) oczami dzieci.

fot. Koło Fotografii Cyfrowej MDK2

Prace na Dzień Matki pod kierunkiem nauczyciela wykonali:
uczniowie z KFC MDK2 - Ola, Wojtek, Mikołaj, Kajetan, Oliwier, Kornel, Fryderyk, Alicja

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.