Sekcja karate: Michalina Zbielska zdała egzamin na 7 kyu

Wyszków, 8 października br. Jedna z najmłodszych i najzdolniejszych smoczyc w sekcji karate Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 Michalina Zbielska zdała egzamin  uczniowski na 7 kyu. Gratulujemy!

fot. Krzysztof Golec, MDK nr 2

Komisja egzaminacyjna przyjęła egzamin (eksternistycznie), podczas seminarium Federacji IBDF Polska w sztukach walki w Wyszkowie k. Warszawy.

fot. Krzysztof Golec, MDK nr 2

Nasza sekcja, w tym roku jest bardzo liczna, co więcej, najmłodsze smoki nie chcą rezygnować i pilnie przychodzą na zajęcia. Z powody nadal trwającego remontu budynku z salą ćwiczeń (dojo, sala nr 16) zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowe nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi przy ul. T. Czackiego 8 – poniedziałek godz. 16.30 grupa początkująca i 17.15 grupa średniozmineralizowana i zaawansowana. Taki sam podział obowiązuje w każdą środę.

fot. Krzysztof Golec, MDK nr 2/ grupa początkująca (naborowa) 2023/2024

Dodatkowe zajęcia dla smoków przygotowujących się do egzaminu sensei prowadzi w soboty, po zajęciach z fotografii cyfrowej, godz. 11.45 (boisko wielofunkcyjne) MDK nr 2.

Dziękujemy Dyrekcji Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 za pomoc i możliwość ćwiczeń w nowym miejscu - do czasu zakończenia prac remontowych budynku "emdeku".

Krzysztof Golec, 3DAN
instruktor karate

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.