Pałac Lubostroń: XXVIII Konkurs Pojazdów Konnych w kadrze Koła Fotografii Cyfrowej MDK nr 2

Pani dyrektor Pałacu Lubostroń Aleksandra Nowakowska, wraz z zaproszonymi gośćmi, otworzyła "XXVIII Konkurs Pojazdów Konnych". Na jedynym pokazie w tym roku byli również obecni uczniowie Koła Fotografii Cyfrowej MDK nr 2.

fot. Koło Fotografii Cyfrowej MDK nr 2

Konkurs tego typu  w zespole pałacowo-parkowym to już kilkuletnia tradycja Organizatorów, sam pałac  pięknieje, a kadra zarządzana przez dyr. Nowakowską ciągle proponuje nowe atrakcje. Widowisko zgromadziło wyjątkowo dużą liczbę gości, wystawców, miłośników koni i powozów. Jednak nie tylko konie i powozy były w kadrach KFC MDK nr 2, udało się nam uchwycić tęczę przy pałacowym oczku wodnym.

Data publikacji: 10 września 2024 r.