Młode smoki z MDK nr 2 odniosły sukces w miniturnieju ju-jutsu w Wyszkowie

    Młode smoki z MDK nr 2, przygotowują się do egzaminu na pierwszy stopień uczniowski. Ich starsi koledzy na rozgrywanym w Wyszkowie miniturnieju ju-jutsu (w kat. semi contact i grappling) zajęli bardzo wysokie miejsca. Były puchary i dyplomy. GRATULUJEMY!


kg_DSC_1880_piotrek_kumite_900

    Piotrek Okoński, 7 kyu wywalczył I miejsce w kumite i II miejsce w grapplingu. Eryk Gotowski, 7 kyu zdobył ex aequo I miejsce w grapplingu i III miejsce w kumite. Jeden z najmłodszych, a z całą pewnością najdrobniejszy Mateusz Antoniewicz, 7 kyu otrzymał WYRÓŻNIENIE w obu konkurencjach. Koledzy i koleżanki już go przezwali KOBRA, kąsa i atakuje jak jadowity wąż. Sędzią głównym miniturnieju był sam grandmaster Zbigniew Jeż, 10 DAN, prezydent Federacji IBDF Polska.

    Cała trójka to niedawni wychowankowie "emdeku" i w swoich kategoriach wiekowych byli najlepszymi uczniami sekcji. Dziś to już młodzi wojownicy, którzy kontynuują przygodę ze sztukami walki w Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Bydgoszczy, nie zrywając kontaktu z młodymi smokami.

  Nie zdradzimy chyba ich tajemnicy, że są także wzorowymi uczniami i pupilami sekcji! GRATULUJEMY!

instruktor sztuk walki Krzysztof Golec, 2DAN
zdjęcia: Alicja Gotowska, Krzysztof Golec Data publikacji: 07.05.2017 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.