Wystawa prac robionych haftem krzyżykowym Agnieszki Majewskiej

9 października w naszej placówce nastąpiło otwarcie wystawy prac robionych haftem krzyżykowym Agnieszki Majewskiej. Na wystawę zaproszeni byli radni Miasta Bydgoszczy, przedstawiciele okolicznych rad osiedlowych oraz zaprzyjaźnionych placówek. Na otwarcie wystawy przyszło ok. 50 osób, ale chętnych do obejrzenia prac zapraszamy do końca miesiąca października! Wstęp oczywiście bezpłatny!

Agnieszka Majewska urodziła się w 1983r. w Świeciu. Pomimo bardzo trudnej sytuacji w dzieciństwie, nieustannych pobytach w różnych ośrodkach opieki a nawet schroniskach dla bezdomnych, odnalazła pasję w haftowaniu krzyżykowym, którego nauczyła się w ośrodku szkolno-wychowawczym w Warlubiu. Od tego czasu każdą wolną chwilę przeznacza na wyszywanie, czego efektem są liczne prace i wystawy. W swoim portfolio Agnieszka Majewska ma m. in. Herb Miasta Bydgoszczy, Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego, loga wielu miast, instytucji oraz ośrodków oświatowych. Osoby odwiedzające wystawę mogą podziwiać mistrzowską precyzję i ogromny talent w przedstawionych obrazach.
Data publikacji: 16.10.2017 r.