Mikołajki na Wzgórzu Wolności

     W dniu 09 grudnia 2017 r. – w sobotnie przedpołudnie Rada Osiedla Wzgórze Wolności wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury nr 2, Przedszkolem nr 20 i Gimnazjum nr 20 (miejsce przedsięwzięcia), zorganizowała dla mieszkańców dzielnicy „Mikołajki 2017”.

W sali widowiskowej zaprezentowały się:

– zespół teatralny „Pacynka” w przedstawieniu „Świeć gwiazdeczko” – opiekun Wioleta Górska-Nowik,

– zespół instrumentalno-wokalny „Dzwoneczki” – opiekun Joanna Jendrzejewska,

– w świątecznym przedstawieniu „Historia małej Agatki” instruktorzy MDK nr 2 – Anna Rozwadowska, Justyna Superczyńska-Szarata i Wioleta Górska-Nowik,

– oraz cztery grupy z Przedszkola nr 20 w występach artystycznych.

     Następnie w sali sportowej rozegrano turniej tenisa stołowego, w sali MDK nr 2 rozegrano turniej szachowy i turniej warcabowy, a w pozostałych salach dzieci (wraz z nauczycielami z Przedszkola nr 20) uczestniczyły w zajęciach i warsztatach plastycznych tworząc prace świąteczne i mikołajkowe.

Rada Osiedla Wzgórze Wolności zadbała o wspaniałą oprawę.

    Na konkursy i zawody przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe, zabezpieczono współorganizatorów w materiały plastyczne a uczestnicy i występujący otrzymali mikołajkowe słodkości.

   Współorganizatorzy i uczestnicy spotkania mikołajkowego chcieliby podziękować całej Radzie Osiedla, a w szczególności Zdzisławowi Tylickiemu i Markowi Tuzowi za zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie zadania.

   Dyrektorzy wymienionych placówek dziękują swoim nauczycielom realizującym całość przedsięwzięcia i akustykowi za doskonałe nagłośnienie imprezy.

Data publikacji: 16.12.2017 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.