Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 ma nowego-starego dyrektora

      Tuż przed rozpoczęciem ewaluacji w MDK 2 odbył się konkurs na dyrektora, najstarszej placówki wychowania pozaszkolnego w naszym mieście. Po kilkugodzinnych zmaganiach kandydatów, komisja wybrała nowego-starego dyrektora mgr Adama Łętochę. GRATULUJEMY!

fot. Krzysztof Golec

Konkurs na dyrektora szkoły czy MDK jest kolejnym etapem pedagogicznego rozwoju. To stresujące przeżycie, ale sukces cieszy -  przyznał dyr. Adam Łętocha.

   

   Dokładnie tak to odebrało grono pedagogiczne emdeku, które z niecierpliwością czekało na przybycie nowego-starego dyrektora. To była niespodzianka, były kwiaty, koszyk owoców, dobra kawa i smaczne ciastka.

   Dodajmy tylko, że konkurs na dyrektora tej zasłużonej dla miasta placówki, odbył się akurat w przeddzień rozpoczęcia ewaluacji. Co więcej, emdek czeka na otwarcie nowego boiska wielofunkcyjnego, przebudowę sceny, kolejne doposażenie placu zabaw, ma także powstać… fontanna.

fot. Krzysztof Golec

    W tym roku kolejny jubileusz - aż trudno uwierzyć - to już 70. lecie tej najstarszej placówki w Bydgoszczy. Oj, dzieje się w naszym emdeku, chlubie Szwederowa.

Krzysztof Golec, instruktor MDK2

Data publikacji: 07.04.2019 r.
Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.