1 tydzień zimowego wypoczynku

Pierwszy tydzień ferii już za nami, minął on bardzo szybko. Można powiedzieć, że podczas tego tygodnia brakowało tylko... śniegu!

Odwiedziliśmy między innymi sale zabaw Family Park, Teatr Polski w Bydgoszczy, Multikino, Edukacyjną Zagrodę w Kozielcu. Wyjazd do ostatniego miejsca na liście atrakcji okazał się strzałem w 10-tkę. Staneliśmy w oko w oko z kozą Melą, królikiem Filipem, osiołkiem Olim i świnką Stefanem. Mogliśmy zobaczyć je z bliska, dotknąć, a nawet nakarmić.

Podsumowaniem zimowego wypoczynku w pierwszym tygodniu był wyjazd do Torunia, gdzie zwiedziliśmy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz Niewidzialny dom.

Opiekunami grupy były Justyna Superczyńska-Szarata i Daria Musolf. Na kolejny tydzień ferii wszystkim dzieciom życzymy mile spędzonego czasu oraz bezpieczeństwa.

Data publikacji: 03.02.2020 r.