XIII Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Ludowego i Innych Form Tanecznych Karolinka 2016

 

    W przeglądzie wzięło udział 20 zespołów tanecznych (300 młodych adeptów sztuki tanecznej) z przedszkoli, szkół podstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego oraz domów kultury i szkół tańca naszego województwa.

      Przegląd przeprowadzono z podziałem na dwa bloki. Pierwszy to grupy przedszkolne do 6 roku życia w kategorii: inne formy tańca, następnie zaprezentowały się zespoły tańca ludowego do 12 lat oraz drugi blok, w którym zaprezentowały się zespoły w kategorii inne formy tańca do 11 lat.

Wyniki Przeglądu znajdziecie <tutaj>.

     Zespoły zaprezentowały bardzo ciekawe etiudy taneczne i wysoki poziom wykonania, szczególnie w II bloku innych form tańca. Zespołom biorącym udział w Przeglądzie wręczono dyplomy, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe statuetki KAROLINKA 2016, których fundatorem był Radny Rady Miasta Bydgoszczy Pan IRENEUSZ NITKIEWICZ.

 Organizacja Przeglądu przebiegała bardzo sprawnie i zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi. Dziękujemy wszystkim instruktorom, opiekunom,  uczestnikom tym małym i większym oraz rodzicom za cudowną atmosferę, zrozumienie i przygotowanie ciekawych prezentacji.

  Serdecznie dziękujemy również naszemu sponsorowi Panu Ireneuszowi Nitkiewiczowi za piękne statuetki.

Życzymy kolejnych sukcesów i do zobaczenia za rok Koordynator Dorota Przywara-Kaps

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.