Lawina medali dla tenisistów!

Zawodnicy Emdek-u Bydgoszcz zdobyli worek medali podczas rozgrywanych w Inowrocławiu Mistrzostw Województwa Juniorów i Juniorek ! Najcenniejszy medal tj. złoty w turnieju indywidualnym zdobył Marcin Olszewski pokonując 3-2 w finale Michała Majchrzaka (Gwiazda Bydgoszcz). Oprócz Marcina, awans na Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek uzyskał również Mateusz Repke, który w decydującym pojedynku pokonał 3-2 Tomasza Malickiego (Olimpia Grudziądz).

Seredecznie Gratulujemy wszystkim medalistom i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski Juniorów i Junorek, które odbędą się w dniach 27-30.04.2017 r. w Wałbrzychu!

Turniej indywidualny Juniorów: 1. Marcin Olszewski Emdek Bydgoszcz 2. Michał Majchrzak Gwiazda Bydgoszcz 3-4 Mateusz Repke Emdek Bydgoszcz 3-4 Filip Stypka Gwiazda Bydgoszcz Turniej drużynowy Kobiet: 1. LUKS Chełmno 2. LUKS Barcin 3-4 IKTS Inowrocław 3-4 Emdek Bydgoszcz (Antonina Lichocka, Małgorzata Orłowska) Turniej drużynowy mężczyzn: 1. Emdek Bydgoszcz (Marcin Olszewski, Mateusz Repke, Radosław Mikulski) 2. Gwiazda Bydgoszcz 3. Piast Łasin Turniej gry podwójnej Juniorów: 1. Filip Stypka - Michał Majchrzak Gwiazda Bydgoszcz 2. Marcin Olszewski - Mateusz Repke Emdek Bydgoszcz Turniej gry mieszanej: 1. Mateusz Repke - Marika Baczyńska Emdek Bydgoszcz - LUKS Barcin 2. Marcin Olszewski - Zuzanna Błażejewicz Emdek Bydgoszcz - LUKS Chełmno 3-4 Jacek Thomas - Agata Szczuka Krajna Sępólno - LUKS Chełmno 3-4 Michał Majchrzak - Agata Łożyńska Gwiazda Bydgoszcz - LUKS Barcin
Data publikacji: 22.03.2017 r.