IV Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy w Szachach dla Szkół Ponadgimnazjalnych

    W dniu 7 kwietnia 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2, ul. St. Leszczyńskiego 42, zorganizowano Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach w kategorii chłopców i dziewcząt.

       Udział w zawodach wzięło 30 zawodników i zawodniczek. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund z tempem 10 minut na zawodnika. Sędziami zawodów na zlecenie MSZ Sportowego byli Mariusz Mazalon i Adam Gołąbiewski, a puchary i medale (ufundowane przez MSZ Sportowy) oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez gospodarza zawodów, wręczał Adam Łętocha – dyrektor MDK nr 2.

1 Wiśniewski Szymon Technikum Menedżerskie 7,0 21,00
2 Dobosz Kacper V LO 5,5 20,50
3 Borkowska Zuzanna IV LO 5,0 21,00 K
4 Małkowski Leszek VI LO 5,0 20,00
5 Welz Robert VI LO 5,0 19,50
6 Łosińska Aleksandra VI LO 4,5 20,00 K
7 Chałas Dawid Z. S.G. BYDGOSZCZ 4,5 20,00
8 Karkowska Ewa VIII LO Bydgoszcz 4,5 20,00 K
9 Majchrzak Mikołaj VIII LO Bydgoszcz 4,0 24,00
10 Chmara Sebastian VI LO 4,0 20,50
11 Borowiak Karol Z.Sz.Budowlanych 4,0 20,50
12 Weiner Wiktor Z.Sz.Budowlanych 4,0 19,00
13 Walczak Mikołaj Technikum Menedzerskie 4,0 17,50
14 Krawiec Patryk VI LO 4,0 17,50
15 Bugaj Piotr VI LO 4,0 14,50
16 Trepkowski Marek Z.S.Elektronicznych. 3,0 19,50
17 Buller Dawid Z.S.H Bydgoszcz 3,0 18,00
18 Dyrka Miłosz VI LO 3,0 17,50
19 Mikoś Konrad Z.S.D Bydgoszcz 3,0 16,50
20 Szmulewicz Adrianna VI LO 3,0 16,00 K
21 Tułodziecka Karolina VIII LO Bydgoszcz 3,0 15,50 K
22 Szmelc Kamil Z.S.Mech.Bydgoszcz 3,0 13,00
23 Walendowski Jakub VI LO 3,0 13,00
24 Lipkowski Kamil Z.S.H Bydgoszcz 2,5 16,50
25 Bańka Kacper Z.Sz.Budowlanych 2,5 11,50
26 Dobkowski Tymoteusz VIII LO Bydgoszcz 2,0 17,00
27 Zawalski Wojciech VIII LO Bydgoszcz 2,0 16,00
28 Gajewski Maciej Z.S.Mech.Bydgoszcz 2,0 12,50
29 Masłowski Mateusz VIII LO Bydgoszcz 1,0 13,00
30 Jasińska Żaklina Z. S.G. BYDGOSZCZ 0,0 13,50 K

 Dziewczęta:

  1. Zuzanna Borkowska – IV LO
  2. Aleksandra Łosińska – VI LO
  3. Ewa Karkowska – VIII LO

Chłopcy:

  1. Wiśniewski Szymon – Technikum Menedżerskie
  2. Dobosz Kacper – V LO
  3. Małkowski Leszek – VI LO
  4. Walz Robert – VI LO
  5. Chałas Dawid – ZSG Bydgoszcz
Data publikacji: 19.04.2017 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.