III EDYCJA PROGRAMU „Decydujesz, pomagamy”

     Celem Programu „Decydujesz, pomagamy” jest wspieranie aktywności i rozwoju w społecznościach lokalnych, a także aktywizowanie mieszkańców do zmieniania na lepsze swojego najbliższego otoczenia. Program ma przyczynić się do rozwoju postaw obywatelskich poprzez angażowanie różnych grup interesariuszy wokół wspólnego celu, czyli wspierania lokalnych społeczności.

tesco    Swoje głosy na projekt z MDK nr 2 pn. “ZIELONE RZEŹBY” można oddać w Tesco przy ul. Toruńskiej 101 lub w Nakle n. Notecią przy ul. Sądowej 14a.

ZIELONE RZEŹBY to projekt, który pozwoli nadać bajkowy charakter parkowi przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Bydgoszczy. Roślinne rzeźby – topiary powstaną podczas otwartych warsztatów. Wspólnie posadzimy krzewy, stworzymy projekty rzeźb roślinnych, a konkurs wyłoni te, które zostaną zrealizowane. Krzewy przytniemy nadając im ciekawą formę, a potem będziemy je pielęgnować i cieszyć się stworzeniem oryginalnego miejsca zachęcającego do wypoczynku na świeżym powietrzu! Wesprzyjcie nas!

Głosy można oddawać wielokrotnie od 3 do 31 października 2017 wrzucając żeton do skrzynki oznaczonej nazwą projektu. Żetony otrzymuje się przy kasach po zrobieniu zakupów. Zakupów niestety nie można dzielić na mniejsze. Wielkość zakupów nie ma znaczenia.

    Jeśli projekt uzyska największą liczbę głosów w danym okręgu, MDK nr 2 otrzyma grant w wysokości 5 tys. zł na realizację roślinnych rzeźb w parku przy MDK nr 2.

Prosimy o przekazanie tej wiadomości rodzinie, swoim znajomym, rodzicom wychowanków.

Więcej informacji w < Regulaminie > lub na < stronie Tesco >.

Data publikacji: 02.10.2017 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.