Drugie Eliminacje zawodów rowerowych Czar2kółek

W czwartek 17 maja 2018 na stadionie Gwiazdy odbyły się Drugie Eliminacje zawodów rowerowych Czar2kółek.  

Do rywalizacji stanęło podobnie jak w I eliminacjach powyżej 200 uczestników z 16 szkół podstawowych Miasta Bydgoszczy, z rejonu osiedli Wyżyny, Wzgórza Wolności i Szwederowa.

Dzieci rywalizowały w 6 grupach wiekowych, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Z każdej kategorii awansowało po 3 zawodników do Wielkiego Finału, który odbędzie się 30 maja na stadionie Zawiszy w Fordonie, przy ul. Sielskiej 12a.

Zwycięzcy Eliminacji otrzymali medale i drobne upominki.

Wyniki w poszczególnych rocznikach:

  ROCZNIK 2010-2011 Szkoła Kategoria: dziewczynki
I. Ewa Szulc SP 63  
II. Dominika Kopczyńska Katolicka Szkoła Podstawowa  
III. Malwina Pieniak Katolicka Szkoła Podstawowa  
  ROCZNIK 2010-2011   Kategoria: chłopcy
I. Jan Szajda Katolicka Szkoła Podstawowa  
II. Michał Mrozowski Katolicka Szkoła Podstawowa  
III. Samuel Kargól Katolicka Szkoła Podstawowa  
  ROCZNIK 2009   Kategoria: dziewczynki
I. Daria Uziałło SP 60  
II. Agata Wnuk SP 63  
III. Amelia Kończal Katolicka Szkoła Podstawowa  
  ROCZNIK 2009   Kategoria: chłopcy
I. Gracja Drapała SP 60  
II. Clement Charton International School of Bydgoszcz  
III. Kacper Dębicki SP 60  
  ROCZNIK 2008   Kategoria: dziewczynki
I. Maja Warzeszkiewicz SP 60  
II. Leonia Topczewska International School of Bydgoszcz  
III. Lena Byczkowska SP 60  
  ROCZNIK 2008   Kategoria: chłopcy
I. Paweł Ratajczak Katolicka Szkoła Podstawowa  
II. Paweł Ruszkiewicz SP 60  
III. Jakub Gruszczyński Katolicka Szkoła Podstawowa  
  ROCZNIK 2007   Kategoria: dziewczynki
I. Antonina Zmudzińska Katolicka Szkoła Podstawowa  
II. Dominika Towcik SP 46  
III. Iga Wiśniewska Katolicka Szkoła Podstawowa  
  ROCZNIK 2007   Kategoria: chłopcy
I. Mateusz Gogolewski Katolicka Szkoła Podstawowa  
II. Mikołaj Mrówczyński SP 60  
III. Piotr Raczyński SP 18  
  ROCZNIK 2006   Kategoria: dziewczynki
I. Nadia Malinowska SP 60  
II. Julia Brucka SP 60  
III. Bogumiła Kopczyk SP 60  
  ROCZNIK 2006   Kategoria: chłopcy
I. Miłosz Tokarski Katolicka Szkoła Podstawowa  
II. Karol Trojan SP 60  
III. Oskar Kowalski Katolicka Szkoła Podstawowa  
  ROCZNIK 2005   Kategoria: dziewczynki
I. Zuzia Grochowska SP 60  
II. Marcelina Moritz SP 60  
III. Julia Leśniewska SP 60  
  ROCZNIK 2005   Kategoria: chłopcy
I. Dawid Czechowski SP 60  
II. Oliwier Mazurkiewicz SP 60  
III. Franciszek Olejniczak SP 60  
Data publikacji: 18.05.2018 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.