Trzecie Eliminacje zawodów rowerowych Czar2kółek

Za nami Trzecie Eliminacje zawodów rowerowych Czar2kółek. W poniedziałek 21 maja 2018 na stadionie Polonii ścigało się ok. 170 zawodników, z 14 szkół podstawowych, z rejonu Śródmieścia.

Dzieci rywalizowały w 6 grupach wiekowych, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Z każdej kategorii awansowało po 3 zawodników do Wielkiego Finału, który odbędzie się 30 maja na stadionie Zawiszy w Fordonie, przy ul. Sielskiej 12a. W roczniku 2005 numer startowy odebrała tylko 1 uczestniczka, która honorowo przejechała tor wyścigów, aby stanąć na podium ze złotym medalem Eliminacji.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali medale i drobne upominki.

Wyniki w poszczególnych rocznikach:

ROCZNIK 2010-2011 Szkoła Kategoria: dziewczynki
I. Emilia Laskowska SP Sokrates
II. Aleksandra Głowacka SP 31
III. Anna Żarna SP 31
ROCZNIK 2010-2011   Kategoria: chłopcy
I. Szymon Lorenc SP 14
II. Jonatan Drabik SP 47
III. Szymon Hood SP Sokrates
ROCZNIK 2009   Kategoria: dziewczynki
I. Milena Marek SP 31
II. Laura Regiec SP Sokrates
III. Laura Bojkowska SP 31
ROCZNIK 2009   Kategoria: chłopcy
I. Filip Marek SP 31
II. Maciej Jabłoński SP 31
III. Marek Lipkowski SP 31
ROCZNIK 2008   Kategoria: dziewczynki
I. Alicja Achtel ZSMuzycznych
II. Amelia Zienkiewicz SP Sokrates
III. Paulina Appelt SP Sokrates
ROCZNIK 2008   Kategoria: chłopcy
I. Antoni Lewandowski SP 31
II. Dominik Łyczywek SP 31
III. Igor Świątkowski SP 31
ROCZNIK 2007   Kategoria: dziewczynki
I. Emilia Łuszpińska SP 31
II. Amelia Niemczyk SP 15
III. Zofia Klet SP 31
ROCZNIK 2007   Kategoria: chłopcy
I. Nicolas Witkowski SP 31
II. Aleks Czapliński SP 31
III. Filip Olszak SP 58
ROCZNIK 2006   Kategoria: dziewczynki
I. Anastazja Nowakowska SP 58
II. Roksana Bohaterewicz SP 31
III. Emma Włodarczyk SP 31
ROCZNIK 2006   Kategoria: chłopcy
I. Igor Suś SP 15
II. Kacper Rutkowski SP 31
III. Karol Marszałł SP 31
ROCZNIK 2005   Kategoria: dziewczynki
I. Oliwia Simbiga SP 58
II.
III.
ROCZNIK 2005   Kategoria: chłopcy
I. Filip Dorsch SP 31
II. Tymon Łysiak SP 31
III. Wojciech Jankowski SP 31
IV. Nikodem Mickiewicz SP 31 wchodzi do Wielkiego Finału
Data publikacji: 22.05.2018 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.