Kalendarz imprez

Każda pierwsza niedziela miesiąca do końca roku szkolnego 2018/2019 (08.00-12.00)
Giełda staroci i pamiątek archiwalnych
Sala gimnastyczna MDK nr 2 / ogólnopolski / Adam Łętocha, Janusz Adamczyk i pozostali woźni


LISTOPAD

24.11.2018
11.00
XYZ, czyli zgadnij, kim jestem? Spotkanie artystyczno-edukacyjne dla dzieci i rodziców
MDK nr 2, sala 22, Bogna Wojciechowska-Blachowska

24.11.2018
16.00
Koncert Pieśni Patriotycznej „Aby Polska Była w Nas”
MDK nr 2, sala nr 2, Anna Grzybek, Arleta Murawska, Anna Rozwadowska

26.11.2018
9.00 – 14.00
Mistrzostwa Bydgoszczy – Tenis stołowy Licealiada Chłopców (rocznik 1999 -2002)
Sala gimnastyczna MDK nr 2, Adam Łętocha

27.11.2018
9.00 – 14.00
Mistrzostwa Bydgoszczy – Tenis stołowy Licealiada Dziewczynki (rocznik 1999 -2002)
Sala gimnastyczna MDK nr 2 Adam Łętocha


GRUDZIEŃ

02.12.2018
Kolejka meczu ligowego – III liga
Sala nr 9, Leszczyńskiego, Mariusz Mazalon

01.12.2018
16.00
FINAŁ XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „MINIATURA BOŻONARODZENIOWA W KARTKACH ŚWIĄTECZNYCH I CERAMICE”- Boże Narodzenie w Twoim Mieście”
Sala nr 2, MDK nr 2, J. Kotlarek, A. Rozwadowska, M. Lewandowska

03.12.2018
„Fabryka upominków” rodzinne manewry artystyczne (warsztaty).
Bośniacka, Marlena Zabłocka

06.12.2018
10.00
Spotkanie z Mikołajem dla dzieci młodszych (spotkanie z Mikołajem, piosenki i zabawy o tematyce świątecznej i zimowej)
Sala nr 11, MDK nr 2, Anna Rozwadowska

07.12.2018
9.00 – 14.30
Igrzyska Młodzieży w Szachach – rocznik 2003 – 2005
Sala gimnastyczna MDK nr 2, Andrzej Karpiński, Mariusz Mazalon

07-08.12.2018
18.00 – 7.30
„Mikołajki Turystów”
Sala gimnastyczna, Ostromecko, Anna Grzybek-Korzeniewska, Tomasz Bukowski

08.12.2018
9.00 – 14.30
Igrzyska Dzieci w Szachach – rocznik 2006 i młodsi
Sala gimnastyczna MDK nr 2, Andrzej Karpiński, Mariusz Mazalon

08.12.2018
12.00 – 15.00
„Pchle remanenty”
MDK nr 2, hol główny, Bogna Wojciechowska-Blachowska

09.12.2018
9.30 – 14.30
Ogólnopolski Turniej szachowy z okazji 100 Rocznicy Niepodległości
Sala gimnastyczna MDK nr 2, Andrzej Karpiński, Mariusz Mazalon
REGULAMIN

15.12.2018
10.00
„Choinko zielona, pachnąca jak las” – poznajemy tradycje związane z choinką w Polsce i na świecie, wykonywanie ozdób choinkowych „Z kolędą i Świętym Mikołajem”
MDK nr 2, Sala nr 11, Anna Rozwadowska

22.12.2018
11.00
XYZ, czyli zgadnij, kim jestem? Spotkanie artystyczno-edukacyjne dla dzieci i rodziców
MDK nr 2, sala 22, Bogna Wojciechowska-Blachowska

22.12.2018
16.00 – 18.00
Koncert pn. „Zaśpiewaj z nami kolędę”
MDK nr 2, sala nr 2, Arleta Murawska

27-28.12.2018
09.30 – 14.30
Drużynowe mistrzostwa grup naborowych Szwederowa (SP 61;63;41;30)
Sala nr 9 i 6, MDK nr 2, Andrzej Karpiński, Mariusz Mazalon, Adam Gołąbiewski

29.12.2018
10.00 – 14.00
Mistrzostwa Sekcji Szachowej MKS EMDEK
Sala nr 9, MDK nr 2, Andrzej Karpiński, Adam Gołąbiewski


STYCZEŃ

05.01.2019
10.00 – 12.00
Panie i Panowie, zaczynamy eksperymentowanie! Eksperymenty z wodą, mlekiem i barwnikami
Sala nr 11, MDK nr 2, A. Rozwadowska

08.01.2019
9.00 – 14.00
Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym – ćwierćfinał – Igrzyska Dzieci (rocznik 2006 i młodsi)
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, Adam Łętocha

09.01.2019
9.00
XIX Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Graj Dudka, Graj Panu”
Dom Polski, Arleta Murawska
REGULAMIN

10.01.2019
9.00 – 14.00
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym – ćwierćfinał (rocznik 2003 – 2005)
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, Adam Łętocha

10.01.2019
10.00
Konkurs pięknego czytania o tematyce Bożego Narodzenia pn. „Jezuskowa Kołysanka”
Sala nr 2, MDK nr 2, Wioleta Górska-Nowik, Mirosława Jurgiel
REGULAMIN

11.01.2019
09.30 – 14.30
Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom. w Szachach-Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik: 2003-2005)
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, Adam Łętocha, Mariusz Mazalon, Andrzej Karpiński

13.01.2019
III Liga – mecz ligowy DMO
Sala nr 9, Leszczyńskiego, Mariusz Mazalon, Andrzej Karpiński

14-15.01.2019
10.00
Indywidualne mistrzostwa grup naborowych Szwederowa (SP 61;63;41;30)
Sala nr 9, MDK nr 2, Adam Łętocha

21.01.2019
„Dzień Babci” – Rodzinne manewry artystyczne (warsztaty)
Bośniacka Marlena Zabłocka

22.01.2019
„Dzień Dziadka” – Rodzinne manewry artystyczne (warsztaty)
Bośniacka Marlena Zabłocka

23.01.2019
„Dar Serca” – Konkurs Artystyczny
Marlena Zabłocka

30.01.2019
9.00 – 14.00
Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym – półfinał – Igrzyska Dzieci (rocznik 2006 i młodsi)
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, Adam Łętocha

31.01.2019
09.30 – 14.30
Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom. w Szachach dla Szkół Podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) – Igrzyska Dzieci
Sala gimnastyczna MDK nr 2, Adam Łętocha, Mariusz Mazalon, Andrzej Karpiński


LUTY

02.02.2019
12.00 – 15.00
„Pchle remanenty”
MDK nr 2, Hol główny, Bogna Blachowska-Wojciechowska

19.02.2019
9.00 – 14.00
Wojewódzka Licealiada w tenisie stołowym – półfinał (rocznik 1999 – 2002)
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, Adam Łętocha

23.02.2019
16.00
Człowieku nie irytuj się! Popołudnie ze znanymi i nieznanymi grami planszowymi
MDK nr 2, sala nr 2, A. Rozwadowska

24.02.2019
16.00
„Serduszko Dobre i Ty Masz” – koncert charytatywny
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, Bogna Wojciechowska-Blachowska, Anna Rozwadowska


MARZEC

09.03.2019
10.00 – 12.00
„Master Chef EMDEK“ – kuchenne warsztaty z zawodowym kucharzem
MDK nr 2, Sala nr 11, A. Rozwadowska

23.03.2019
16.00
„Wiosenne Malowanie Gitarą i Piórem” – występ zespołów i solistów z kół wokalno-instrumentalnych
MDK nr 2, sala nr 2, Anna Grzybek – Korzeniewska, Anna Rozwadowska

31.03.2019
10.00
„Hip Hop Hura – Taniec To Ja”- Bydgoski Festiwal Tańca Nowoczesnego
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, Marzenna Skowrońska


KWIECIEŃ

04-05.04.2019
19.00 – 7.30
Warsztaty szantowe „Spotkaj się z żaglem”
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, Anna Grzybek-Korzeniewska

06.04.2019
12.00 – 15.00
„Pchle remanenty”
MDK nr 2, hol główny, Bogna Blachowska, A. Rozwadowska

11.04.2019
12.00
XIX Spotkanie Integracyjne „O uśmiech dziecka”
Dom Polski, Arleta Murawska

28.04.2019
10.00
„STEP by STEP” – Warsztaty Taneczne w rytmie hip-hopu
MDK nr 2, sala nr 2, Marzenna Skowrońska

30.04.2019
„KAPELUSZNIK” – Konkurs artystyczny
(termin składania prac: 30.04.19 r.)
Marlena Zabłocka


MAJ

11.05.2019
10.00
XVI Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Ludowego i Innych Form Tanecznych „KAROLINKA 2019”
Sala gimnastyczna MDK nr 2 lub wynajęta sala, Dorota Przywara-Kaps

18.05.2019
10.00
“Historia Niepodległości Zapisana w Obrazach” – spotkanie międzypokoleniowe
Sala nr 17, MDK nr 2, J. Kotlarek, M. Lewandowska

25-26.05.2019
9.00 – 19.00
Otwarty Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Polski Domów Kultury w szachach
Sala gimnastyczna, MDK nr 2, M. Mazalon, A. Karpiński, A. Łętocha, A. Gołąbiewski


CZERWIEC

04.06.2019
15.30 – 19.00
Festyn środowiskowy „Słońce świeci dla wszystkich dzieci”
Rodzinny Turniej Szachowy – w ramach festynu środowiskowego
Teren MDK nr 2 i sale dydaktyczne, sala gimnastyczna, koordynator: A. Rozwadowska, wszyscy pracownicy MDK nr 2

08.06.2019
12.00 – 15.00
„Pchle remanenty”
MDK nr 2, hol główny i teren MDK, Bogna Wojciechowska-Blachowska

15.06.2019
16.00
Koncert pn. „Dzieci – Rodzicom” popisy wokalno-instrumentalne wychowanków kół muzycznych MDK-2
Sala nr 2, MDK nr 2, Arleta Murawska

16.06.2019
10.00
„Grawitacja”- koncert kończący taneczny rok szkolny 2018/2019
MDK nr 2, sala gimnastyczna Marzenna Skowrońska


 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie. 

Komentarze są wyłączone.