XII Bydgoski Maraton Gier Planszowych – relacja

     Kolejna edycja miejskiej imprezy dla miłośników gier planszowych zakończyła się sukcesem - prawie 90 osób zawitało na XII Bydgoski Maraton Gier Planszowych organizowany przez Fabrykę Wolnego Czasu, Centrum Gier Planszowych Kruk oraz MDK nr 2!

70 osób aktywnie korzystało z puli 150 tytułów gier dostępnych na imprezie. 16 osób wzięło udział w turnieju gry "Park Niedźwiedzi" wydawnictwa Lacerta (w kategorii dziecięcej zwyciężył Rudolf Marchlewski, a w kategorii dla dorosłych Iwo Kiełpikowski). Ponad 20 kolejnych osób zawitało na sam Kiermasz Używanych Gier Planszowych, na którym można było zarówno kupić, jak i sprzedać swoje gry - ta część była całkowicie bezpłatna!

baner.cdr

     Przy okazji przypominamy, że od kilku lat Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 współpracuje z Fundacją "Młodzi Młodym", dzięki czemu istnieje możliwość przekazania 1% ze swojego podatku na działalność dydaktyczną i organizacyjną placówki.

    JEŻELI DOPISZECIE W ODPOWIEDNIEJ RUBRYCE "MDK nr 2 w Bydgoszczy - Fabryka Wolnego Czasu" oraz nr KRS 0000270261 TO TE ŚRODKI TRAFIĄ DO NASZEGO KLUBU I POMOGĄ ROZBUDOWAĆ BIBLIOTEKĘ GIER!

Zatem jeżeli jeszcze czeka Was wypełnianie wspaniałego druku jakim jest PIT 😉 to jest to jakiś pomysł na wykorzystanie Waszego 1%! A jeżeli już oddaliście deklarację do Urzędu Skarbowego to zawsze można złożyć korektę 😉

Pozostałe zdjęcia znajdziecie < tutaj >! artykyl _Express-page-001
Data publikacji: 05.02.2018 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.